Banjo

Banjo, Ravi Jadhav’ın yönettiği ve Krishika Lulla yapımcılığında üretilen 2016 yılı yapımı Bollywood kökenli bir müzikal film.

Aksiyon, Dram, Müzikal,Bollywood, Banjo,Riteish Deshmukh,Taraat,Nargis Fakhri,Christina,Chris, Dharmesh Yelande,Grease,Aditya Kumar,Paper,Ram Menon,Vajya,Mahesh Shetty,Pakkaya,2016,140 Dak.,Hindistan,Hintçe,Ravi Jadhav,Krishika Lulla,Kapil Sawant,


Banjo, Ravi Jadhav’ın yönettiği ve Krishika Lulla yapımcılığında üretilen 2016 yılı yapımı Bollywood kökenli bir müzikal film.

Yönetmen Ravi Jadhav
Yapımcı Krishika Lulla
Yazan Kapil Sawant,Nikhil Mehrotra,Ravi Jadhav
Müzik Vishal-Shekhar
Yayın tarihi 23 Eylül 2016
Süre 140 dak.
Ülke Hindistan
Dil Hintçe
Tür Aksiyon, Dram, Müzikal, Bollywood,

Oyuncu

Rol

Riteish Deshmukh Taraat
Nargis Fakhri Christina / Chris
Dharmesh Yelande Grease
Aditya Kumar Paper
Ram Menon Vajya
Mahesh Shetty Pakkaya
Luke Kenny Mickey / Mic
Mohan Kapoor Müzik baronu Shamin Nair
Anand Ingale

Konusu

New York’ta Hint’li bir DJ olan Chris, Hindistan da banjo çalan burada grubun şarkısını tesadüfen dinler,kim olduklarını araştırmaya başlar. New York da ki ünlü bir müzik festivali için onlarla şarkı yapmak amacındadır. Onları bulmak için Mumbai ye gelir ve aradığı kişiler aslında çok yakınındadır.

Banjo Film Müzikleri için Tıklayınız

Banjo,Riteish Deshmukh,Taraat,Nargis Fakhri,Christina,Chris, Dharmesh Yelande,Grease,Aditya Kumar,Paper,Ram Menon,Vajya,Mahesh Shetty,Pakkaya,2016,140 Dak.,Hindistan,Hintçe,Ravi Jadhav,Krishika Lulla,Kapil Sawant